Ekspozycje: seniorskie ekspresje

Projekt zakończony

lokalizacja

Ostrołęka, mazowieckie

edycja

VI (2013-2014)

obszary działań


Animatorzy:

Aleksandra Nowak – z wykształcenia inżynier elektryk, z ducha wolny człowiek. Chętnie angażuje się w różnorodne społeczne wydarzenia. Wiele czyta, ale lubi być też w ruchu – uwielbia jazdę na nartach i wycieczki rowerowe. Prowadzi cotygodniową audycję radiową, kieruje Agencją Rozwoju Regionu Mazowsza Północno-Wschodniego. Stara się pobudzać ludzi do działania, do szukania nowych form aktywności i do rozwijania własnych zainteresowań.

Piotr Nabiałek – studiuje na Wydziale Turystyki i Rekreacji. Uwielbia podróże, zwłaszcza rowerowe. Krajobrazy i ludzi spotkanych podczas wycieczek często fotografuje – fotografia jest jego pasją. Organizuje rajdy rowerowe i spływy kajakowe, podczas których łączy wysiłek fizyczny z poznawaniem ciekawych zabytków i miejsc przyrody. Z przyjaciółmi spędza czas aktywnie, m.in. organizując imprezy edukacyjne. Na co dzień jest projektantem w Pracowni Projektowej.

Organizacja wspierająca: Agencja Rozwoju Regionu Mazowsza Północno-Wschodniego

W Ostrołęce odbyły się nietypowe spotkania autorskie, przygotowane przez międzypokoleniowe pary. Każda z nich szukała w swoim otoczeniu ludzi i historii, o których warto opowiedzieć, a potem ułożyła opowieść na wybrany przez siebie temat i przygotowała do niej ilustracje: malarskie, filmowe, fotograficzne lub graficzne. Starsi i młodsi uczestnicy projektu wzięli udział w cyklu warsztatów integracyjnych. A także w warsztacie przygotowującym do wystąpień publicznych.

Autorskie spotkania odbywały się raz w miesiącu w różnych przestrzeniach –zamkniętych i otwartych. Każde z nich było poprzedzone warsztatem „Podaj dalej”, podczas których autorzy wcześniejszych spotkań dzielili się wrażeniami i doświadczeniami z autorami kolejnych.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content