e-senior.eu w akcji

Projekt zakończony

lokalizacja

Gdańsk, pomorskie

edycja

II (2009-2010)

obszary działań


Animatorka:

Anna Grabowska – pasjonuje się swoją pracą. Prowadziła zajęcia z przedmiotów inżynierskich, była opiekunem koła naukowego studentów, a dziś uczy seniorów nowych technologii. W chwilach wolnych od obowiązków wybiera się na narty, jeździ na rowerze, czasem spaceruje nad morzem. Właśnie podczas tych długich spacerów rodzą się pomysły na projekty.

Organizacja wspierająca: Politechnika Gdańska

Członkowie Klubu Seniora Politechniki Gdańskiej wzięli udział w cyklu spotkań z komputerowych. Zaprojektowana została strona internetowa e-senior.eu oraz platforma e-learningowa, na której dostępne są różnego rodzaju internetowe kursy dla seniorów. Podczas specjalnie zorganizowanego szkolenia uczestnicy projektu poznali tajniki e-learningu i sami proponowali tematy e-kursów. Okazją do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce były spotkania i warsztaty. Dla chwili oddechu i integracji e-kursantów przewidziano takie zajęcia jak nordic walking czy gra w bule. Jesienią spotkali się z seniorami z różnych krajów europejskich w ramach programu Socrates Grundtvig, a trzy wybrane osoby wyjechały na podobne spotkanie do Rzymu.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content