Cztery łapy w naszych rękach

Projekt zakończony

lokalizacja

Jaktorów Kolonia, mazowieckie

edycja

VII (2014-2015)

obszary działań


Animatorzy:

Piotr Sokołowski – jest emerytem i ma dużo czasu. Lubi pracować w ogrodzie, uwielbia turystykę rowerową, podróże oraz zwierzęta – ma trzy psy i trzy koty. Jest wyczulony na złe traktowanie zwierząt, stara się uwrażliwić innych ludzi na ich los. Jest wiceprezesem Towarzystwa Przyjaciół Jaktorowa, działa także w miejscowym oddziale Caritas.

Aurelia Majewska –ukończyła studia kulturoznawcze w Krakowie. Jest animatorką kultury i wizażystką młodego pokolenia. Fascynuje się stylem retro, unika nowoczesności, która zbytnio się narzuca. Ceni sobie naturalność i bliskość z drugim człowiekiem. Chętnie dzieli się swoim czasem i pomysłami na spotkanie z kulturą. Kocha zwierzęta. Razem z tatą prowadzi Zakład Stolarki Artystycznej „Palisander” i współpracuje z „Galerią Piękne Rzeczy” w Warszawie.

Organizacja wspierająca:Gminna Biblioteka Publiczna w Jaktorowie

Jak mądrze zajmować się zwierzętami domowymi? W jaki sposób zbudować budę dla psa? Jakie są najlepsze techniki wychowywania zwierząt? Kiedy iść do weterynarza i co o emocjach psów mówi psycholog zwierzęcy? Na te i inne pytania odpowiadali eksperci. W czasie spotkań edukacyjnych można było wymienić się doświadczeniem i wątpliwościami oraz poprosić specjalistów o radę. Była to też okazja do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcie pupila, a dla najmłodszych został przygotowany konkurs na rysunek przedstawiający relację człowieka z podopiecznym. Efektem wszystkich tych spotkań było powstanie Klubu Miłośników Zwierząt.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content