Czaritka – szansą dla dużych i małych

Projekt zakończony

lokalizacja

Rzeszów, podkarpackie

edycja

VII (2014-2015)

obszary działań


Animatorki:

Irena Stochla – przez wiele lat pracowała w bibliotece. Obecnie jest na emeryturze, dlatego ma wiele czasu na czytanie – lubi zwłaszcza literaturę faktu, dzienniki i pamiętniki. Jest słuchaczką uniwersytetu trzeciego wieku. Współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową. Często jeździ na rowerze, spaceruje i pływa.

Teresa Pszonka – ukończyła Zarządzanie i Marketing na Politechnice Rzeszowskiej. Współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową. Interesuje się kulturą, obyczajami i tradycją społeczeństwa żydowskiego oraz rozwojem przedsiębiorstw w warunkach globalizacji. Jej pasją jest gotowanie, specjalizuje się zwłaszcza w kuchni staropolskiej.

Organizacja wspierająca:Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową

Czaritka to spolszczona nazwa charity shop– sklepu charytatywnego. Organizatorzy sklepu, seniorzy i osoby młode, organizowali zbiórki używanych przedmiotów – zabawek, dziecięcych ubrań, książek, płyt i innych. Pozyskiwali też nowe produkty lub końcówki serii od producentów. Cały dochód został przeznaczony na działalność Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Nadpobudliwością Psychoruchową oraz na aktywizację seniorów, czyli na organizację zajęć, jak „Bank czasu wolnego”, „Dziadkowie do wynajęcia”, „Pomocna ręka”, „Świat z łat”, „Fabryka rzeczy niezwykłych”. A wszystko po to, by połączyć „wiek i doświadczenie seniorów z wigorem juniorów”.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content