27. Salon Kobiet 50 plus proponuje

Projekt zakończony

lokalizacja

Łomianki, mazowieckie

edycja

I (2008-2009)

obszary działań


Animatorka:

Elżbieta Jóźwiak – założyła w Łomiankach Salon Kobiet, aby zintegrować osoby dojrzałe i razem z nimi organizować różnorodne przedsięwzięcia dla lokalnej społeczności. Rozmowy z córką i przyjaciółmi utwierdziły ją w przekonaniu, że ma wszystko, co jest potrzebne, by być liderką grupy kobiet.

Organizacja wspierająca: Dom Kultury w Łomiankach

W ramach utworzonego Salonu Kobiet jego członkinie zorganizowały otwarty kurs samoobrony i asertywności oraz szkolenia dla dzieci dotyczące podstawowych zasad postępowania w niebezpiecznych sytuacjach. We współpracy z młodzieżą, policją, strażą miejska i przedstawicielami władz lokalnych opracowana została także mapa niebezpiecznych miejsc. Drugą propozycją były rodzinne warsztaty poświęcone poznaniu zasad gry edukacyjnej cash-flow, wprowadzającej graczy w zagadnienia ekonomiczne. Po warsztatach został zorganizowany turniej o tytuł najlepszego inwestora.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content