Senior na ostrym dyżurze
W Zajeziorzu powstało miejsce wymiany umiejętności i zainteresowań, czyli Świetlicowe Centrum Kultury.
Warsztaty IX edycji programu
Zobacz, co się działo na warsztatach dla Animatorów!
Listopadowe spotkanie: warsztaty dla Animatorów
W trakcie dwudniowych warsztatów w Warszawie razem z uczestnikami programu „Seniorzy w akcji” pracowaliśmy nad tym jak skutecznie realizować projekty społeczne.
Seniorzy w akcji X edycja – warsztaty czerwcowe II zjazd
Zobacz, co się działo na czerwcowych warsztatach!
Oruński dzień ZDolnego sąsiada / HISTORIE PROJEKTÓW
Lucyna i Ola przez rok ożywiały Dolną Orunię w Gdańsku organizując otwarte, cykliczne, międzypokoleniowe warsztaty dla mieszkańców. W ramach finału projektu “ZDolna Orunia” realizowanego przez naszych „Seniorów w Akcji” na stacji Orunia, gdzie mieści się Gdański Archipelag Kultury seniorzy zaprosili Oruniaków i Orunianki do dzielenia się swoimi umiejętnościami
Pokolenia Koło Ziół / HISTORIE PROJEKTÓW
Zioła dla urody, zioła na talerzu. Uczestnicy zielarskich warsztatów dowiedzieli się wielu rzeczy o ziołach, stworzyli zielarski ogród, nauczyli się pielęgnować rośliny.
wróć

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content