Listopadowe spotkanie: warsztaty dla Animatorów

Na czym polega zgrany zespół? Jakie cechy powinien mieć lider grupy? Jak wziąć byka za rogi i przeskoczyć trudności w realizowanym projekcie? W trakcie dwudniowych warsztatów w Warszawie razem z uczestnikami programu „Seniorzy w akcji” pracowaliśmy nad tym jak skutecznie realizować projekty społeczne.

 

Uczestnicy poznali metody pracy międzypokoleniowej i wspólnie wymieniali doświadczenia i pomysły na skuteczny projekt społeczny. Nasi absolwenci – Emilia z projektu „Ruszamy w miasto” z Bydgoszczy oraz Danusia i Staszek z projektu „Tandem” z Oleśnicy – przekazali swoje historie z projektów i inspiracje. Podczas warsztatów bębniarskich, prowadzonych przez Ryśka Bazarnika, doświadczyliśmy jak ważne jest słuchanie siebie nawzajem. Przekonaliśmy się też jak niezwykłym doświadczeniem jest wspólne oglądanie filmu „Jak w niebie” (reż. Kim Pollack) w AMONDO Kino.

 

W spotkaniach jest moc. Dziękujemy!

 

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content