Warsztaty IX edycji programu

W czerwcu 2016  rozpoczęliśmy współpracę z animatorami, którzy zgłosili się do nowej edycji programu „Seniorzy w akcji”. Osoby 60+ i pary międzypokoleniowe pojawiły się na kilkudniowych warsztatach w Warszawie, by dopracowywać swoje pomysły na pierwsze projekty społeczno – kulturalne.

 

W twórczej atmosferze uczestnicy dopracowywali plany działania, konfrontowali pomysły z opinią ekspertów i pozostałych uczestników, wymienialiśmy się wiedzą i doświadczeniami, szukaliśmy inspiracji, a w ramach integracji koncertowaliśmy z międzypokoleniowym zespołem Cała Praga śpiewa.

 

Polecamy fotorelację z warsztatów. fot. Alicja Szulc

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content