Angażujemy osoby starsze w działania społeczne

AKTUALNOŚCI

Projekty wybrane do III etapu XVII edycji konkursu

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za udział w spotkaniach z Komisją i podzielenie się pomysłami na działania społeczne. Spośród zgłoszonych 148 pomysłów, komisja wybrała 26 pomysłów do udziału w III etapie konkursu.

Zielone poRachunki

Zobaczcie wideo, w którym ambasadorka konkursu „Seniorzy w Akcji” opowiada o mikroprojekie „Zielone poRachunki”.

Projekty wybrane do II etapu XVII edycji konkursu

Bardzo dziękujemy wszystkim autorkom i autorom za nadesłane pomysły na działania społeczne w ramach 17. edycji konkursu „Seniorzy w Akcji”. Otrzymaliśmy w tym roku 148 zgłoszeń. Do 2. etapu konkursu członkowie komisji zakwalifikowali 65 autorów i autorek.

Jak działamy

Angażujemy osoby starsze w działania społeczne

Zapraszamy do współpracy osoby starsze lub tandemy międzypokoleniowe (osoba 60+ i osoba młodsza o co najmniej 25 lat), które mają pomysły na lokalne działania społeczne.

Przekształcamy pomysły w projekty społeczne

Pomagamy dopracowywać, rozwijać i przekształcać pomysły w projekty poprzez warsztaty oraz wsparcie doświadczonych ekspertów, animatorów i tutorów.

Przyznajemy dotacje na działania społeczne

Przyznajemy dotacje na realizację projektów, które angażują osoby starsze w działania na rzecz najbliższego otoczenia i promują współpracę międzypokoleniową oraz wolontariat osób starszych.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content