Świat zmieniają ludzie z pasją

AKTUALNOŚCI

Osobiste przemyślenia o starości

Zobaczcie film, w którym Magda Rosochacka-Gmitrzak, Jola Woch i Marcelo Andino Velez dzielą się osobistymi przemyśleniami na temat starości.

Jacy są i jacy będą seniorzy i seniorki za 15 lat?

Wiecie, że za 15 lat w wiek emerytalny będą wchodzić kolejne roczniki pokolenia X, a najstarsi millenialsi mierzyć się będą z bliską perspektywą nowej fazy w życiu? Publikujemy wnioski z badania ewaluacyjnego.

 

 

Zwycięskie projekty – XV edycja Konkursu

Komisja Konkursowa złożona z niezależnych ekspertów zdecydowała o przyznaniu dotacji na realizację 21 projektów.  Łączna kwota przyznanych dotacji  na realizację projektow w XV edycji Konkursu wyniosła 259 875 złotych.

Jak działamy

Angażujemy osoby starsze do działania

Zapraszamy do współpracy osoby starsze lub tandemy międzypokoleniowe (osoba 60+ i osoba młodsza o co najmniej 25 lat), które mają pomysły na lokalne działania społeczne.

Przekształcamy pomysły w projekty

Pomagamy dopracowywać, rozwijać i przekształcać pomysły w projekty poprzez warsztaty oraz wsparcie doświadczonych ekspertów, animatorów i tutorów.

Przyznajemy dotacje

Przyznajemy dotacje na realizację projektów, które angażują osoby starsze w działania na rzecz najbliższego otoczenia i promują współpracę międzypokoleniową oraz wolontariat osób starszych.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło