Do pobrania

PDF

Publikacja “Działajmy międzypokoleniowo”

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową publikacją “Działajmy międzypokoleniowo”. Publikację kierujemy do praktyków, którzy pracują międzypokoleniowo lub chcą takie działania rozwijać. Znajdziecie w niej zbiór przydatnych scenariuszy, ćwiczeń oraz refleksje wyniesione z pracy z grupami międzypokoleniowymi.

Publikacja zbiera doświadczenia nie tylko naszej organizacji ale także partnerów z Niemiec (Kreisau-Initiative) i Wielkiej Brytanii (Linking Generations Northern Ireland, Beth Johnson Foundation), którzy w swoich krajach są liderami działań międzypokoleniowych.

 

PUBLIKACJA “DZIAŁAJMY MIĘDZYPOKOLENIOWO. ZBIÓR POMYSŁÓW NA DZIAŁANIA MIĘDZYPOKOLENIOWE” >>

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content