Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „Klub Seniorek i Seniorów Nowoczesnych”

Celem projektu jest przybliżenie sztuki współczesnej starszemu pokoleniu w atrakcyjny, włączający sposób poprzez stworzenie wspólnoty osób dzielących podobne zainteresowania i razem uczących się nowych rzeczy od ekspertów, ale również od siebie nawzajem.

 

Dla kogo

 

Odbiorcami projektu są starsi mieszkańcy miasta/okolicy, którzy uczestniczą w życiu kulturalnym, czują potrzebę rozwijania swoich zainteresowań i mają na to czas.

 

Kto może zrealizować

 

Grupa osób we współpracy z muzeum/galerią (sztuki współczesnej, ale nie tylko) lub pracownicy takiej instytucji. Muzea dysponują ogromnymi zasobami, takimi jak kolekcje, archiwa, kuratorzy, badacze, przewodnicy, edukatorzy i możliwości współpracy partnerskiej z pokrewnymi instytucjami.

 

Jak

 

Projekt w założeniu tematycznie związany jest ze sztuką współczesną, ale możecie go zrealizować we współpracy z innego rodzaju muzeum czy galerią.

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS MODELU

 

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content