Do pobrania

PDF

Pomysły do zrobienia

„Pomysły do zrobienia” to zbiór scenariuszy działań międzypokoleniowych, wypracowanych w oparciu o doświadczenia projektów realizowanych w ramach programu Seniorzy w akcji. Poprzez ich różnorodność pokazujemy, że kultura może być narzędziem zmiany społecznej.

Zrealizowane pomysły opisaliśmy w prosty i przejrzysty sposób, aby każdy mógł z nich skorzystać. Dzieląc się nimi, zapraszamy Was do realizowania Pomysłów u siebie – na wsi, osiedlu, podwórku, w mieście. Sprawdźcie, jak „Pomysły do zrobienia” zadziałają u Was. Zaproście przyjaciół znajomych zainspirujcie się, wybierzcie, zrealizujcie i przekażcie swój pomysł dalej.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content