Do pobrania

PDF

Działajmy międzypokoleniowo! Przegląd inicjatyw międzypokoleniowych z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski

Efektem dwuletniego partnerstwa strategicznego „Archipelag pokoleń” w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ jest publikacja zbierająca przykłady inicjatyw międzypokoleniowych z Polski, naszych partnerów z Niemiec (Kreisau-Initiative) i Wielkiej Brytanii (Linking Generations Northern Ireland, Beth Johnson Foundation).
Przygotowaliśmy tę publikację, by była źródłem dla praktyków, twórców polityk i strategii, a także dla badaczy praktyk międzypokoleniowych. W naszej pracy dostrzegamy potrzebę głębszego zrozumienia i szerzej zakrojonej debaty na temat stosowania praktyk międzypokoleniowych, płynących z nich korzyści i ich roli w rozwiązywaniu lokalnych problemów.
Mamy nadzieję, że będzie to inspirująca lektura!

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content