Małe historie / POLSKIE RADIO

28 lipca 2021

W Radzyniu Podlaskim młodzi ludzie i seniorzy, jak im się wydawało, mieli ze sobą niewiele wspólnego. Wszystko się jednak zmieniło, gdy w Radzyniu zamieszkał Jakub Jakubowski. Zainspirował mieszkańców do opowiedzenia przed kamera ich własnych historii o drewnianym, wielokulturowym Radzyniu. Tak powstał film w którym seniorzy zabierają widzów w miejsca, w których kiedyś rozegrały się ich wspomnienia i tym samym raz jeszcze do nich powracają. Premiera filmu, 18 grudnia – było to wielkie i ważne doświadczenie dla całej społeczności.

 

Posłuchaj reportażu – „Małe historie”, Hanna Bogoryja-Zakrzewska, Polskie Radio >>

 

Więcej o projekcie  w Radzyniu Podlaskim >>

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content