Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „Przenikanie kultur”

Celem projektu jest integracja społeczności poprzez łączenie tradycji i twórcze rozwijanie zainteresowań.

 

Dla kogo

 

Odbiorcami projektu są międzypokoleniowe grupy: seniorki i seniorzy, którzy przekazują umiejętności i tradycje młodszym.

 

Kto może zrealizować

 

Nieformalna grupa osób, która chce robić coś dla innych, przy wsparciu lokalnej organizacji lub instytucji.

 

Jak

 

To pomysł na zbliżenie kultur i tradycji nie tylko na terenach sąsiadujących ze sobą regionów, ale też tam, gdzie mieszkają grupy przybyszów z różnych części Polski, Europy i świata. Możecie twórczo przetwarzać i łączyć wzory haftu czy wycinanek i pisanek, a także np. przepisy na regionalne potrawy.

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS MODELU

 

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content