Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „Po-łączeni. Siejemy możliwości”

Celem projektu jest podtrzymanie więzi międzypokoleniowych, zainteresowanie najmłodszych przyrodą i ekologią, a także stworzenie miejsca, które będzie kojarzyło się ze wspólną pracą, dawało spokój i moc wrażeń sensorycznych i przekona społeczność, że warto podejmować podobne działania.

 

Dla kogo

 

Bezpośrednimi odbiorcami projektu są seniorzy i dzieci zdobywające wiedzę i nowe umiejętności, ale korzystają z niego także inni: łąka jest dla wszystkich starszych i młodszych mieszkańców okolicy.

 

Kto może zrealizować

 

Grupa pasjonatów przy wsparciu lokalnej instytucji/organizacji/firmy.

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS MODELU

 

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content