Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „Krośnieńskie archiwum społeczne”

Celem projektu jest zachowanie pamięci o osiedlu/dzielnicy/miejscowości, utrwalenie wspomnień najstarszych mieszkańców, prowadzenie dialogu z mieszkańcami oraz wdrożenie narzędzi partycypacji społecznej, co pozwoli w przyszłości przekształcać i projektować przestrzeń publiczną, tak by była dostosowana do potrzeb ludzi w różnym wieku.

 

Dla kogo

 

Odbiorcami projektu są mieszkańcy osiedla/dzielnicy/miejscowości, osoby, które tam pracują lub pracowały, instytucje kultury, powracający goście oraz ci, którzy mają wspomnienia związane z tym miejscem.

 

Kto może zrealizować

 

Pasjonaci historii, grupy nieformalne przy wsparciu instytucji kultury, placówek edukacyjnych, organizacji pozarządowych, a nawet firm.

 

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS MODELU

 

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content