Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „Stara miłość nie drewnieje”

Celem projektu jest budowanie relacji międzypokoleniowych, aktywizacja starszych i młodszych mieszkańców, budowanie ich poczucia wartości i potrzeby działania na rzecz dobra gminy/miejscowości/dzielnicy oraz kultywowanie tradycji.

 

Dla kogo

 

Odbiorcami projektu są mieszkańcy gminy/miejscowości/dzielnicy w każdym wieku: uczestnicy warsztatów, osoby pomagające przy tworzeniu muralu, te, które udostępniły swoje fotografie, a także wszyscy, którzy mogą zobaczyć wystawę i mural.

 

Kto może zrealizować

 

Międzypokoleniowa grupa przy wsparciu lokalnej instytucji lub organizacji.

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS MODELU

 

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło