Ciepły krąg / POLSKIE RADIO

28 lipca 2021

Seniorki i dziewczyny z ośrodka wychowawczego, czyli dwie grupy społeczne, funkcjonujące trochę poza głównym nurtem życia, odnalazły coś wspólnego. Radość płynąca z tańca i zabawy. Po pewnym czasie pojawiło się coś więcej, poczucie bliskości. A wszystko to dzięki Krystynie Stańczak-Pałydze, instruktorce tańców w kręgu. To ona uznała, iż tańce etniczne pomogą zbudować więź i otworzą dwa pokolenia na siebie. Napisała projekt pt. “Pozytywnie zakręcone” i zdobyła na niego finansowanie z konkursu „Seniorzy w akcji”. Okazuje się, że każdy tęskni za odrobiną ciepła, kontaktem z innymi a mimo wszystko nie wszyscy tego doświadczają.

 

Posłuchaj reportażu – „Ciepły krąg”, Hanna Bogoryja-Zakrzewska, Polskie Radio >>

 

Więcej o projekcie  Pani Krystyny >>

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content