Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „Tworzenie grafik komputerowych i animacji w duetach międzypokoleniowych”

Animatorzy zaprosili do działań osoby starsze i nastolatki do wspólnego tworzenia. Uczestnicy wzięli udział w prowadzonych przez specjalistę warsztatach, podczas których nauczyli się podstaw projektowania graficznego w programie Canva. Wyposażeni w nowe umiejętności spotykali się w międzypokoleniowych parach, by stworzyć projekty graficzne pt. „Wspólna szczęśliwa przestrzeń”. Zaproponowany temat był pretekstem do rozmów o tym, co ważne, o marzeniach, pasjach, wspomnieniach i planach. Uzgodnienie tego, co wspólne, nie zawsze było łatwe, ale przyniosło dużo satysfakcji.

 

Jak zrealizować projekt krok po kroku? ZAINSPIRUJ SIĘ

 

***

 

Projekty modelowe to przykłady działań społecznych, zrealizowanych przez osoby starsze w ramach programu „Uniwersytety III Wieku − Seniorzy w Akcji”. Każdy może z nich korzystać w swoich społecznościach lokalnych. Zapraszamy do inspirowania się i realizowania przedstawionych pomysłów w najbliższym otoczeniu. Modele powstały we współpracy z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

Więcej projektów modelowych: https://seniorzywakcji.pl/projekty-modelowe/

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content