Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „Mobilna strefa gier i zabaw”

Celem projektu jest integracja międzypokoleniowa mieszkańców osiedla oraz zainteresowanie dzieci i młodzieży dawnymi formami aktywnego spędzania czasu, a poprzez to odciągnięcie ich od ekranów.

 

Dla kogo

 

Odbiorcami działań są seniorzy, którzy uczestniczą w przygotowaniach i prowadzeniu „Mobilnej strefy gier i zabaw”, a także mieszkańcy osiedla i miejscowości w różnym wieku (przede wszystkim dzieci i młodzież) z niej korzystający.

 

Kto może zrealizować

 

Lokalne środowiska w małych i dużych miejscowościach, organizacje pozarządowe, kluby osiedlowe oraz instytucje, np. działające na rzecz rodziny.

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS MODELU

 

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content