Zielono mi

Projekt zakończony

lokalizacja

Starogard Gdański, pomorskie

edycja

III (2010-2011)

obszary działań


Animatorka:

Danuta Kozikowska – ostatnio zajęła się sztuką. Oprócz tego, że sama maluje, zdarza jej się zorganizować wystawę w prawdziwej galerii. Pogodna i uśmiechnięta, czynnie uprawia wolontariat i jazdę rowerową. Ostatnio jednak coraz częściej zmienia środek transportu – odkryła, że samochodem też można poszaleć.

Organizacja wspierająca: Starogardzkie Centrum Kultury

Animatorka zaprosiła wszystkich mieszkańców do akcji, dzięki której zaniedbany teren dawnego osiedlowego placu powrócił do łask. Odbyły się spotkania z architektem, na których wspólnie opracowano plan zagospodarowania przestrzeni. Również dzieci miały swój udział w przemianie najbliższego otoczenia. Podczas warsztatów plastycznych mogły zaprezentować swoje pomysły na organizację przestrzeni placu zabaw. Następnie mieszkańcy sami oczyścili teren, zasadzili rośliny i zamontowali ławki. Zakończeniem działań był Dzień Sąsiada, podczas którego wszyscy mogli się cieszyć z efektów wspólnej pracy.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content