Wszystkim „Przydasie”

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Widawa, łódzkie

edycja

XIV (2021-2022)

obszary działań


Animatorzy projektu:

Maciej Legiędź – odkąd pamięta, udzielał się społecznie, zawsze pasjonował go praca z ludźmi, a po przejściu na emeryturę mu tego brakuje. Przez 24 lata prowadził własny warsztat stolarski produkujący meble.

Agata Kapiczyńska – jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych, od zawsze lubi majsterkować. W Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie prowadzi warsztaty z rysunku i malarstwa oraz zajęcia plastyczne z dziećmi. Wie, że warto jest uczyć się od siebie nawzajem, ważna jest dla niej integracja międzypokoleniowa.

Organizacja wspierająca: Gminny Ośrodek Kultury w Widawie

Animatorzy zaprosili starszych i młodszych mieszkańców na serię warsztatów z majsterkowania i do tworzenia nowych rzeczy ze starych przedmiotów. które zalegają na strychach i w garażach. Wreszcie przydadzą się wszelkie deski nadgryzione zębem czasu, belki ze starej stodoły, fotel, który lata świetności dawno ma już za sobą, starodawny dziwny mebel. Uczestnicy (po szkoleniu z obsługi narzędzi), będą je odnawiać, naprawiać i przerabiać, tak by powstało coś nowego i niezwykłego. Finałem będzie wystawa prac wykonanych podczas spotkań.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content