Wróćmy do siebie

Projekt zakończony

lokalizacja

Podkowa Leśna, mazowieckie

edycja

XIII (2020-2021)

obszary działań


Obszary działań: integracja międzypokoleniowa, teatr

Animatorka:

Emilia Drzewicka – jest mieszkanką Podkowy Leśnej od 25 lat. Pracowała przy realizacji projektów marketingowych. Na emeryturze skończyła studia podyplomowe na SGGW i przez jedną kadencję była radną. Lubi działać, być wśród ludzi. Jest członkinią grupy teatralnej Kiosk Ruchu, która ma na koncie kilka premier, a co roku jest częścią podkowiańskich Otwartych Ogrodów. 

Organizacja wspierająca: Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich

Wróćmy do siebie – takim hasłem zwracała się animatorka projektu do mieszkańców Podkowy Leśnej, niedużej podwarszawskiej miejscowości, której społeczność podzieliły dwie miejskie inwestycje. Wspólne działania i spektakl, miały pomóc wyjść mieszkańcom z „okopów”. Uczestnicy spotykali się na warsztatach z porozumienia bez przemocy, dramy i ruchu improwizowanego. Ostatni warsztat zakończył się amatorskim spektaklem.

Projekt pomógł mieszkańcom Podkowy budować poczucie dobrostanu w swoim miejscu na ziemi. W warunkach zagrożeń i niepewnej czasami przyszłości przywrócił przekonanie o tym, jak ważne są poczucie wspólnoty i wsparcie grupy. Podkowa Leśna jest pod tym względem miejscem szczególnym. 

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content