Widzimisię – teatr łączy pokolenia

Projekt zakończony

lokalizacja

Stronie, małopolskie

edycja

II (2009-2010)

obszary działań


Animatorki:

Krystyna Żeglińska – przez wiele lat pracowała w Urzędzie Gminy w dziale Ochrony Środowiska. Działa w lokalnym Klubie Seniora. Jej pasją jest ogród, któremu poświęca wiele czasu i uwagi. Wykorzystuje każdą możliwą okazję, by zobaczyć kolejny spektakl w teatrze, który uwielbia od dziecka.

Justyna Urbanik – jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku Komunikacji Społecznej. Pracuje jako instruktorka świetlicy w Gminnym Ośrodku Kultury w Stroniu, gdzie prowadzi zajęcia plastyczne z dziećmi i młodzieżą. Lubi robić kwiaty z bibuły. Praca z najmłodszymi przy organizowaniu konkursów i imprez plenerowych pozwala jej wykorzystać swoje umiejętności i pomysły.

Organizacja wspierająca: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z siedzibą w Stroniu

Głównymi aktorami przedsięwzięcia byli członkowie Klubu Seniora „Spragnieni Jutra”, którzy wraz ze swoimi dziećmi i wnukami pracowali nad przygotowaniem spektaklu. Wspólnie zajęli się szyciem kostiumów oraz przygotowywaniem scenografii i rekwizytów. Podczas cyklu warsztatów uczestnicy projektu spotkali się z doświadczonym instruktorem teatralnym, który przygotował ich do pracy na scenie, poprowadził warsztaty ruchowe, rozbudził wyobraźnię i pracował nad dykcją. Seniorzy i dzieci wybrali się również na przedstawienie do miejskiego teatru. Plakat zapowiadający inscenizację przygotowały najmłodsze dzieci podczas warsztatów plastycznych. A w marcu mieszkańcy wsi i przyjaciele Klubu Seniora zostali zaproszeni na uroczystą premierę.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content