Wędrujący Klub Czytających Dzieciom

Projekt zakończony

lokalizacja

Warszawa, mazowieckie

edycja

III (2010-2011)

obszary działańAnimatorka:

Maria Biłas-Najmordzka – lubi wędrówki po kraju i świecie, ciągle jest w drodze. Namiętnie czyta książki i sama też je tworzy. Swe zamiłowania połączyła, tworząc z seniorami Wędrujący Klub Czytających Dzieciom.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Plan B

Po pierwszych sukcesach Wędrujący Klub Czytających Dzieciom ponownie wyruszył na spotkanie z najmłodszymi. W przygotowaniu do działań pomogły im warsztaty z ekspertem z Fundacji Rozwoju Dziecka i spotkania warsztatowe z aktorem. Następnie wyposażeni w książki seniorzy wolontariusze odwiedzili domy dziecka, szpitale dziecięce i świetlice. Oprócz czytania na głos zaproponowali dzieciom aktywności umożliwiające uczestniczenie w opowiadanej historii – zabawy plastyczne, tworzenie wierszy i zabawy z pacynkami.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content