Ustąp miejsca seniorowi

Projekt zakończony

lokalizacja

Alwernia, małopolskie

edycja

XII (2019-2020)

obszary działańAnimatorz projektu: 

Zbigniew Klatka – mieszkaniec niewielkiego miasteczka w województwie małopolskim. Działacz społeczny, animator życia senioralnego w Alwerni.

Mateusz Olszewski – uczeń krakowskiego Zespołu Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku, mieszkaniec Alwerni, autor aplikacji służącej rejestracji bonów konkursowych.

Organizacja: Stowarzyszenie „Seniorzy Alwerni”

Akcja społeczna z udziałem seniorów i młodzieży, której celem jest pobudzenie w młodym pokoleniu uważności na potrzeby osób starszych podróżujących środkami komunikacji publicznej. Młodym ludziom, którzy ustępowali seniorom miejsce siedzące w autobusie, były wręczane bony konkursowe. W inicjatywę włączyły się różne środowiska seniorskie, co przyczyniło się do integracji tej grupy w okolicy. Seniorzy zaangażowali się na różnych etapach działań, począwszy od rozprowadzania kuponów, poprzez śledzenie ich losów, weryfikację zgłoszeń, aż po wręczanie nagród.

Więcej o projekcie w zakładce Projekty modelowe

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content