Sztuka cię szuka, czyli powrót Okularników

Projekt zakończony

lokalizacja

Borne Sulinowo, zachodniopomorskie

edycja

X (2017-2018)

obszary działań

Animatorka projektu:

Longina Malinowski – kocha sztukę i kulturę niemal w każdym wydaniu, od zawsze była z nią związana i potrzebuje jej do życia. Postanowiła stworzyć możliwość obcowania z kulturą także innym mieszkańcom swojego miasta.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie „Stacja Kultura”

To cyklspotkań związanych z postacią Agnieszki Osieckiej. W historycznym, zabytkowym Pałacu w Siemczynie został zorganizowany wieczór artystyczny „Wieczór z Osiecką” z profesjonalną oprawą muzyczną i w konwencji kawiarni literackiej, prezentujący dorobek artystki i jej oryginalny sposób życia. W projekcie brały czynny udział mieszkanki Bornego Sulinowa – seniorki, kobiety aktywne zawodowo oraz uczennice liceum. Wydarzenie zostało zaprezentowane także na uniwersytecie trzeciego wieku w Pile. Kolejnym etapem projektu było napisanie humorystycznego scenariusza na kanwie motywów miłosnych obecnych w życiu i twórczości Osieckiej oraz innych twórców pt. „O miłości nie całkiem serio…”. Podsumowanie inicjatywy to wernisaż wystawyfotograficznejdokumentującejprzebieg wszystkich działań projektowych.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content