Super Babki

Projekt zakończony

lokalizacja

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie

edycja

X (2017-2018)

obszary działań


Animatorki projektu:

Ela Touściuk – lubi dzielić się swoim doświadczeniem oraz spędzać czas z innymi. Uważa, że współpraca z młodymi ludźmi jest wartością, ponieważ daje możliwość korzystania z ich doświadczenia – zupełnie odmiennego od doświadczeń starszego pokolenia. Lubi szydełkować.

Ilona Siodłowska-Spasiuk – ma duszę społecznika. Uwielbia spędzać czas z innymi i zmieniać swoje najbliższe otoczenie. Jej pasją jest sztuka rękodzielnicza. Z sukcesem przekonuje innych, że twierdzenia „nie warto” albo „i tak się nie uda” to tylko wymówki i razem można zmienić Solec Kujawski.

Organizacja wspierająca: Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim

To cykl warsztatów rękodzielniczych, podczas których uczestniczkinie tylko mogły nauczyć się nowych rzeczy, ale i nawiązać międzypokoleniowe relacje. W ciągu dziesięciu miesięcy poznałytajniki haftowania, szydełkowania, scrapbookingu, tworzenia biżuterii, szycia, decopuage’u, fotografii oraz cyjanotypii. A wszystko po to, aby seniorkipamiętały, że są „szlachetnym surowcem – koronką”, a młodzież–że jest przyszłością. Partnerem wspierającym projekt była Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim, która udostępniła przestrzeń, dzięki czemu możliwe było dostosowanie czasu warsztatów do potrzeb uczestniczek.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content