Śpiewać każdy może…

Projekt zakończony

lokalizacja

Czastary, łódzkie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działań


Animatorzy projektu:

Teresa Pieprzyk z zawodu księgowa z ponad 40-letnim stażem. Od pięciu lat emerytka. Działaczka społeczna zaangażowana w życie gminy. Od wielu lat sołtyska wsi Józefów. Spełnia się w pracy z ludźmi. Swoją pasją muzyczną chce podzielić się z innymi seniorami.

Sebastian Sikora przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku kilkunastu lat i z tą dziedziną sztuki związał się na stałe. Ukończył studia muzyczne, zawodowo spełnia się, pracując w kilku ośrodkach kultury jako dyrygent oraz nauczyciel śpiewu i gry na instrumentach. Podczas projektu realizował m.in. warsztaty z emisji głosu, interpretacji oraz prowadził próby.

Organizacja wspierająca: Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach

Projekt, w ramach którego animatorzy poprowadzili serię warsztatów muzycznych dla seniorów. Celem inicjatywy było wyzwolenie w uczestnikach pozytywnych, muzycznych emocji oraz chęci do wspólnych, międzypokoleniowych działań. Seniorzy uczestniczyli w zajęciach z emisji głosu, śpiewu w chórze i ruchu scenicznego. Na koniec wspólnie zorganizowali koncert.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content