SENS moda międzypokoleniowa

Projekt zakończony

lokalizacja

Augustów, podlaskie

edycja

VII (2014-2015)

obszary działańAnimatorki:

Halina Toczyłowska – jest emerytką związaną od 2005 roku z sekcją artystyczno-manualną Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dzięki tym zajęciom może rozwijać swoją pasję do robót ręcznych i uczyć się od innych nowych wzorów i fasonów. Uwielbia śpiew i taniec. Jest mamą czwórki cudownych dzieci.

Iwona Bielawska – ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Tkanin i Ubiorów. Projektuje ubrania i biżuterię skórzaną oraz maluje. Współpracuje z uniwersytetem trzeciego wieku, aktywnie działa w Stowarzyszeniu „Grupa Otwarta Augustów”.

Organizacja wspierająca:Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Augustowie

Moda i piękne stroje także są sztuką. Uczestnicy międzypokoleniowych warsztatów zaprojektowali dla siebie ubrania marzeń. Najmłodsi, trochę starsi i seniorzy wykonali je podczas zajęć krawieckich, nie zabrakło też szydełkowania, robienia na drutach, wyszywania różnymi sposobami i innych technik zdobienia. Ubrania zostały zademonstrowane na specjalnie zorganizowanych w tym celu pokazach mody. Modelami byli uczestnicy warsztatów, wcześniej w tym celu przeszkoleni: dziadkowie, rodzice, dzieci i wnuki.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content