Seniorwizacja. Spotkajmy się na scenie

Projekt zakończony

lokalizacja

Warszawa, mazowieckie

edycja

X (2017-2018)

obszary działań


Animatorki projektu:

Izabela Hejne-Krystosiak – jest aktywną seniorką. Chętnie korzysta z różnych form aktywności dostępnych dla osób w jej wieku, a szczególnie tych międzypokoleniowych. Uważa za szczególnie cenne zachęcanie seniorów do przekazywania własnych doświadczeń i umiejętności innym.

Karina Krystosiak – od ponad dwóch i pół roku uczy się i ćwiczy improwizację teatralną. Dzięki niej pokonała swoje ograniczenia i bariery, lepiej radzi sobie w trudnych sytuacjach i ze stresem. Łatwiej nawiązuje kontakty z innymi ludźmi w różnym wieku. Od prawie trzech lat realizuje projekt fotograficzny o aktywnych seniorach, dzięki któremu poznała potrzeby i oczekiwania osób 60+.

Organizacja wspierająca: Fundacja Klancyk

To cykl dwunastu warsztatów opartych o improwizację teatralną, polegającą na interakcji między uczestnikami scenek. Seniorzy spędzili twórczo czas, nauczyli się radzenia sobie w trudnych sytuacjach, szybkiej reakcji i riposty, pracy z emocjami i szybszego podejmowania decyzji. Zajęcia zwiększyły wiarę w osobiste możliwości, ułatwiły kontakt z młodszym pokoleniem, podwyższyły samoocenę uczestników. Ukoronowaniem pracy uczestników był wspólny występ improwizatorów młodszego i starszego pokolenia na scenie podczas Maratonu Improwizacji.Uczestnicy projektu stworzyli grupę serdecznych znajomych, którzy wspólnie spędzają czas również poza warsztatami – chodzą na spacery, do teatru.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content