Senior w Akcji Resocjalizacji

Projekt zakończony

lokalizacja

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

edycja

X (2017-2018)

obszary działańAnimatorka projektu:

Halina Czarnocka od ponad 7 lat należy do Uniwersytetu Trzeciego wieku i w jego ramach uczestniczyła w wielu projektach organizowanych dla seniorów. Wierzy, że świat można zmieniać drobnymi działaniami, które stopniowo składają się na większą całość. Uważa też, że każdemu należy się druga szansa i pomoc w ułożeniu sobie życia na nowo.

Organizacja wspierająca: Fundacja Bez Nazwy

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu seniorów powstała kompleksowa oferta różnych działań dla osadzonych i tworzona wspólnie z nimi. Działania te stały się częścią realizowanego w Zakładzie Karnym w Bydgoszczy-Fordonie programu resocjalizacji. Zajęcia i warsztaty były prowadzone w blokach tematycznych, dotyczących codziennego życia, kultury i sztuki, hobby oraz pomagania sobie i innym.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content