Robimy teatr

Projekt zakończony

lokalizacja

Łazy, śląskie

edycja

II (2009-2010)

obszary działań


Animatorka:

Krystyna Knop uwielbia pracować z dziećmi i młodzieżą. Działa na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, koordynując sekcje Modelki 50+ i Kabaret 50+. Ma dużą satysfakcję, gdy jej działania wywołują uśmiech na twarzach innych ludzi.

Organizacja wspierająca: Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łazach

Początek roku szkolnego – bajka! Mikołajki – bajka! Gwiazdka – bajka! W Łazach studenci uniwersytetu trzeciego wieku we współpracy z przedszkolakami i dziećmi w wieku szkolnym wystawili trzy przedstawienia teatralne. Na początku wzięli udział w warsztatach teatralnych przygotowujących aktorów do występów. Starsi napisali bajki: Dębowa wróżka, Bajki Mikołajkai Perłowy naszyjnika, by na ich podstawie opracować scenariusz spektakli. Uczestnicy sami uszyli kostiumy i przygotowali scenografię. Gotowe spektakle obejrzały dzieci z całych Łazów.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content