Razem poznajemy historię naszego regionu

Projekt zakończony

lokalizacja

Bystrzyca, dolnośląskie

edycja

III (2010-2011)

obszary działańAnimator:

Wiesław Czermak – artysta ludowy, rzeźbiarz, autor piosenek śpiewanych przez zespoły ludowe, satyryk. Kocha przyrodę i swoje miasto, choć żałuje, że nie wykorzystuje ono lepiej swojego turystycznego potencjału. Miłośnik zdrowej żywności.

Organizacja wspierająca: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Bystrzyca Kłodzka

Animator zaprosił uczniów okolicznych szkół średnich do spisania powojennej historii Bystrzycy Kłodzkiej. Wiele opowieści i obrazów przeszłości żyje dziś tylko w pamięci najstarszych mieszkańców tej miejscowości. Współpracując z nimi uczniowie zebrali zdjęcia i historie miasta od 1946 roku do współczesności. Efekty ich działań zostały opublikowane w albumie.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content