Połączeni muzyką

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Kraków, małopolskie

edycja

XV (2022-2023)

obszary działań


Animator projektu:

Andrzej Korzeń – urodził się w Nowej Hucie, tam dorastał i tam – w szkole średniej – zaczęła się jego miłość do  muzykowania. Był członkiem szkolnej Orkiestry Nowohuckiego Technikum Elektrycznego i do dzisiaj związany jest ze środowiskiem amatorskich orkiestr dętych jako muzyk i dyrygent. Inicjator Orkiestry Nowohuckiej i lider powstającej właśnie orkiestry „Przewóz”.  Tworząc i rozwijając orkiestry, wciąż poszykuje nowych muzyków, pasjonatów w różnym wieku,  profesjonalistów i amatorów, dla których muzykowanie i bycie członkiem zespołu są ważne. We wspólne muzykowanie chce zaangażować migrantów i uchodźców.

Organizacja wspierająca: Fundacją ANMA

Projekt skierowany do osób grających, śpiewających, tańczących ze wszystkich grup wiekowych, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów, cudzoziemców, uchodźców, którzy chcieliby kontynuować swoje muzyczne zainteresowania w zorganizowanej grupie artystycznej. Uczestnicy będą aktywnie uczestniczyć w warsztatach muzycznych, mających na celu przygotowanie do koncertu finałowego na terenie Dzielnic Nowohuckich. Osoby spoza granic Polski zagrają utwory dla nich ważne lub piosenki znane i lubiane w ich krajach.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content