Pogotowie Taneczne

Projekt zakończony

lokalizacja

Tychy, śląskie

edycja

XII (2019-2020)

obszary działań
Animatorki: 

Janina Rosiek – wolontariuszka w Polskim Związku Niewidomych, od 4 lat działa na rzecz Seniorów w Klubie Seniora Platyna w Tychach. Swoimi zainteresowaniami pragnie dzielić się i zarażać nimi innych. Jej największą życiową pasją jest taniec (ruch i muzyka).

Alina Roszyk – animatorka w Klubie Seniora w Tychach prowadzonym przez Fundację Internationaler Bund Polska.

Organizacja wspierająca: Fundacja Internationaler Bund Polska

Na parkiet wyruszyły zarówno osoby, które kochają taniec i chcą rozwijać swoją pasję, odkrywać nowe tajniki sztuki tanecznej, pokonywać kolejne bariery zdobywać kolejne szczyty, jak i te, które jeszcze nie miały tej okazji, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ruchem i muzyką. Mistrzowie tańca – reprezentujący zarówno pokolenie seniorów, jak i młodego pokolenia, połączyli się we wspólnym międzypokoleniowym przedsięwzięciu. Tyscy seniorzy wzięli udział w cyklu warsztatów, poznając tajniki tańców towarzyskich, tańców regionalnych pochodzących z różnych stron świata, ale także w zajęciach z zakresu improwizacji tanecznych czy eksperymentalnych form zabawy ruchem i muzyką. Uczestnicy warsztatów wystąpili w Międzypokoleniowym Konkursie Tańca Amatorskiego. Pogotowie Taneczne ze swymi występami odwiedziło ośrodki i instytucje pomocowe nie tylko w Tychach, wnosząc uśmiech i radość w życie osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content