Pogotowie ogrodnicze

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Pieczonogi, małopolskie

edycja

XIV (2021-2022)

obszary działań


Animatorzy projektu: 

Marek Nowak – jego pasją jest ogród i spędza w nim większość wolnego czasu. Świetnie zna się na roślinach i ich pielęgnacji. Praca w ogrodzie daje mu poczucie spełnienia, bycia potrzebnym i satysfakcję.

Marlena Przeniosło – pasjonuje się pracą w ogrodzie, prowadzi ekologiczną uprawę roślin. Chce wzmocnić u osób starszych i osób z niepełnosprawnościami poczucie satysfakcji z życia, dać im przestrzeń, gdzie poczują się potrzebni i docenieni.

Organizacja wspierająca: Ochotnicza Straż Pożarna w Klimontowie

Animatorka i animator wraz ze swoimi kolegami i koleżankami, mieszkańcami DPS-u, postanowili stworzyć grupę, która będzie pomagała innym mieszkańcom okolicy w pracach ogrodniczych, chcą dzielić się z nimi swoimi umiejętnościami. Uczestnicy biorą udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach integracyjnych, a wiosną ruszą w teren. Będą także spotykać się w swoim ogrodzie przy DPS-ie, organizować zajęcia ogrodnicze z dziećmi i zapraszać tam sąsiadów w różnym wieku, by wspólnie spędzać czas. W działaniach mogą liczyć na wsparcie ze strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Klimontowie.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło