Panowie do boju

Projekt zakończony

lokalizacja

Urzędów, lubelskie

edycja

VI (2013-2014)

obszary działańAnimatorka:

Elżbieta Iwanicka –jest wolontariuszką działającą na rzecz lokalnej społeczności. Koordynuje działania Wielopokoleniowego Klubu Wolontariusza w Lublinie, uczęszcza na zajęcia UTW. Organizuje twórcze warsztaty aktywizujące osoby starsze, dzieci i rodziców. Pasjonuje się robieniem elementów dekoracyjnych, stroików, kwiatów z różnych materiałów, biżuterii. W wolnych chwilach, których ma niewiele, czyta autobiografie.

Organizacja wspierająca: Towarzystwo Wolnej Wszechnicy Polskiej – Wielopokoleniowy Klub Wolontariusza w Lublinie

W Lublinie do akcji wkroczyli starsi panowie – najpierw było międzypokoleniowe spotkanie nad stawem i wspólne wędkowanie. Na kolejnym dziadkowie pokazali wnukom, jak zrobić porządny karmnik dla ptaków. Zimą przygotowali ozdoby choinkowe, tradycyjną szopkę i zorganizowali „Wigilię po Gwiazdami” dla lokalnej społeczności. Podczas warsztatów historycznych mieli okazję opowiedzieć, jak pamiętają dawny Lublin, które miejsca były modne za ich młodości, jak spędzali wolny czas. Młodzi zabrali starszych do miejsc dziś najczęściej odwiedzanych. Na warsztatach fotograficznych uczestnicy projektu nauczyli się, jak zrobić reportaż zdjęciowy i w jaki sposób obrabiać zdjęcia na komputerze. Projekt zakończył się otwarciem Klubu Pasjonata, gdzie można dzielić się swoimi zainteresowaniami.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content