Oruński Teatr Szydełkowy

Projekt zakończony

lokalizacja

Gdańsk, pomorskie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działań
Animatorka projektu: 

Lucyna Korytowska – lokalna społeczniczka. Dzięki swojej aktywności lepiej poznała lokalną społeczność, poszerzyła wiedzę i umiejętności z zakresu działań międzypokoleniowych i realizacji projektów z udziałem osób starszych. Zawodowo była związana z branżą kreatywną. Od najmłodszych lat zajmowała się działalnością plastyczną oraz fotografią. Miłośniczka sztuki i architektury.

Organizacja wspierająca: Gdański Archipelag Kultury

W ramach Klubu Złota Orunia, w którym aktywni seniorzy pracują i podejmują decyzje wspólnie z organizatorami powstała seniorska grupa Szarpidrutki. Uczestniczki postanowiły wspólnie stworzyć coś trwałego, będzie można pokazać mieszkańcom Gdańska Oruni. Podczas warsztatów z reżyserem i ekspertem teatru lalkowego wspólnie pracowały nad scenografią i lalkami do przedstawienia. Efekty warsztatów pokazały na scenie. W ramach Klubu Złota Orunia zrealizowane zostały również warsztaty i szkolenia m.in. na temat pisania i tworzenia wniosków dotacyjnych.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content