O matko, ty szyjesz!

Projekt zakończony

lokalizacja

Gdynia, pomorskie

edycja

VI (2013-2014)

obszary działań


Animatorki:

Zofia Stankiewicz –lubi spacery nad morzem i spotkania ze znajomymi. Chętnie angażuje się w różne działania społeczne, dzięki którym może poznawać nowych, ciekawych ludzi i poszerzać swoją wiedzę o świecie. Dużą satysfakcję sprawiają jej kontakty z młodzieżą. Uwielbia szycie i robienie na drutach.

Zofia Zelez-Richert – założyła Klub Mam Gdynia oraz Fundację Mamy z Morza, w której teraz pracuje. Była koordynatorką projektu „Integracja-Interakcja” a obecnie jest trenerką w projekcie „Gdyńskie Kluby Rodzica”. Organizuje spotkania dla młodych rodziców. Z zawodu jest specjalistką do spraw marketingu. Wychowuje trzyletnią córkę.

Organizacja wspierająca:Fundacja Mamy z Morza

Uszycie wyprawki dla dziecka czy wydzierganie mu czapki wcale nie musi być takie trudne. Przekonały się o tym młode mamy – uczestniczki warsztatów krawieckich, robienia na drutach i szydełkowania. Same zrobiły dla swoich dzieci ubranka, kocyki, czapki i zabawki. Pomogły im w tym doświadczone w krawiectwie seniorki. Podczas spotkań kobiety wymieniały się doświadczeniamidotyczącymi wychowania dzieci, dzieliły się sukcesami i problemami wychowawczymi – młodsze mogły skorzystać z „babcinych rad”, a starszemiały okazję zapoznać się z nowinkami i trendami. Działania zamknął pokaz mody połączony z piknikiem rodzinnym, prezentacją wspólnie uszytego patchworku i wystawą fotograficzną ukazującą kulisy warsztatów.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content