Nie do śmiechu… a jednak! :)

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Kalisz, wielkopolskie

edycja

XIV (2021-2022)

obszary działań


Animatorka projektu:

Teresa Szczepaniak – z racji wieku czuje i rozumie potrzeby, pragnienia i marzenia ludzi 60+. Wspiera ludzi, którym się chce, motywuje innych. Pragnie budować relacje na bazie przyjemności, odnajdywać radość w lekkości i prostocie, wzbudzać ekscytację, która sprawia, że zapala się błysk w oczach i dzieją się cuda.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Multi.Art

Pomysł animatorki opiera się na sile śmiechu, który dodaje energii, pobudza do działania, sprawia, że świat staje się piękniejszy, a przy tym ma ogromną moc jednoczenia ludzi niezależnie od wieku czy środowiska, z którego pochodzą. Sesje jogi śmiechu, w których biorą udział uczestnicy, pomagają rozładować stres, poprawić nastrój i dotlenić organizm. Spotkaniom towarzyszą rozmowy nazwane „Herbatką słodzoną dowcipem”, podczas których uczestnicy dzielą się swoimi umiejętnościami i wiedzą. Całość zakończy się międzypokoleniowym wydarzeniem – w „Konkursie sucharów” (połączeniu popularnego wśród seniorów opowiadania dowcipów ze stand-upem) wezmą udział przedstawiciele różnych pokoleń, a zwycięzców wyłoni publiczność.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content