Na ścieżkach historii i tradycji – marsz po wiedzę i zdrowie

Projekt zakończony

lokalizacja

Brody, świętokrzyskie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działańAnimatorka projektu:

Anna Kania – od kilku lat wraz z grupą kobiet (żartobliwie nazywają się „Alle Babki“) spotyka się przy świetlicy w Strykowie, by wspólnie organizować sobie czas wolny. Anna jest jedną z liderek tej grupy. Jako osoba związana przez wiele lat ze służbą zdrowia wie, jak ważna jest (zwłaszcza w seniorskim wieku) aktywność fizyczna.

Organizacja wspierająca: Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach

Dziesięć pieszych wycieczek po gminie Brody, których celem było dotarcie do najciekawszych kapliczek przydrożnych oraz miejsc pamięci. Wycieczkom towarzyszyły różne atrakcje. Przy niektórych z miejsc docelowych odbyły się krótkie nabożeństwa, pogadanki historyczne czy występy artystyczne zaproszonych zespołów ludowych. W każdej wycieczce wzięło udział kilkanaście osób. Dla najaktywniejszych uczestników zorganizowano jednodniową wycieczkę do atrakcyjnego turystycznie miejsca w województwie świętokrzyskim.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content