Muzykanci

Projekt zakończony

lokalizacja

Sosnowiec, śląskie

edycja

VII (2014-2015)

obszary działańAnimatorzy:

Roman Kowalski – jest osobą niewidomą, obecnie nie pracuje zawodowo. Radość i energię czerpie z aktywnego działania: udziela się w sosnowieckim kole Polskiego Związku Niewidomych, uczestniczy również w spotkaniach dziennego domu pomocy społecznej. Jego pasją jest dobre towarzystwo i muzyka – amatorsko gra na akordeonie i bardzo sobie ceni wspólne muzykowanie.

Katarzyna Głuc – jest niepoprawną optymistką, która w każdym szczególe doszukuje się czegoś dobrego. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień pracuje na Uniwersytecie Śląskim, a po godzinach czynnie uczestniczy w życiu III sektora. Jest autorką trzech przewodników turystycznych. Znajduje jeszcze czas na europejskie kino i amatorski teatr kobiet, który współtworzy.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Sosnowcu

Utworów słynnego Jana Kiepury można było posłuchać w nowych aranżacjach. Międzypokoleniowy zespół „Muzykanci” wziął udział w różnorodnych warsztatach muzyczno- twórczych. Członkowie zespołu szkolili się na zajęciach z emisji głosu, rytmiki, na warsztatach wokalnych. Podczas zajęć tanecznych i teatralnych pracowali nad ekspresją ciała i ruchem scenicznym. Tak przygotowani seniorzy i młodsi amatorzy muzyki zaśpiewali i zagrali przed sosnowiecką publicznością. Repertuar „chłopaka z Sosnowca” wybrzmiał w rytmie hip-hopu, aranżacjach jazzowych i klasycznych.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content