Modelarstwo łączy pokolenia

Projekt zakończony

lokalizacja

Świdwin, zachodniopomorskie

edycja

V (2012-2013)

obszary działań


Animator:

Wiesław Grzesiak – rencista, od lat zafascynowany modelarstwem i lotnictwem; lata na paralotni i buduje modele latające. Razem z kolegami, z którymi podziela swoje pasje, wolontariacko prowadzi zajęcia modelarskie dla dzieci w świetlicach środowiskowych.

Organizacja wspierająca: Świdwińskie Stowarzyszenie Lotnictwa Rekreacyjnego

Instruktorzy ze Świdwińskiego Stowarzyszenia Lotnictwa Rekreacyjnego wraz ze świetlicą środowiskową zorganizowali zajęcia modelarskie i zawody sportowo-rekreacyjne. Seniorzy poprowadzili warsztaty z budowania modeli samolotów, latawców, łódek, rakietek, by zaszczepić w dzieciach nowe pasje. Razem wzięli razem w Święcie Latawca, imprezie Młodzi szybownicy na start, Lotniczym Dniu Dziecka oraz w konkursach dla modelarzy. Najaktywniejszych uczestników zajęć – zarówno młodych jak i starszych – czekała wycieczka do Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content