Łapacze snów w Książeczkach-poduszeczkach

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Rybnik, śląskie

edycja

XIII (2020-2021)

obszary działańAnimatorka: 

Ewa Bech – należy do rady dzielnicy, bierze udział w projektach z dziećmi i seniorami, organizowanymi przez bibliotekę. Uczestniczy w spotkaniach z emerytami i zachęca ich do działań na rzecz swojej dzielnicy. Bardzo aktywna – lubi sport, spotkania z ludźmi w każdym wieku i działać społecznie. 

Organizacja wspierająca: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna Rybniku

Projekt międzypokoleniowy, podczas którego rybniccy seniorzy rozpoczynają współpracę z młodzieżą z placówek wsparcia dziennego. Wspólnymi siłami tworzą książeczki-poduszeczki i łapacze snów, które przekażą pensjonariuszom rybnickiego hospicjum. Projekt jest realizowany z udziałem rybnickiej biblioteki. Twórczość plastyczna rozwija wśród dzieci (zwłaszcza z placówek wsparcia dziennego) samodzielność, pobudza do wyrażania uczuć, a także wzmacnia poczucie własnej wartości, zaś współpraca międzypokoleniowa budzi we wszystkich uczestnikach dobre emocje i jest okazją do nawiązywania przyjaźni.

 

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content