Książki na miarę

Projekt zakończony

lokalizacja

Rybnik, śląskie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działańAnimatorzy projektu:

Stanisław Bulandrainformatyk. Kilka lat temu rozpoczął swoją przygodę z działaniami społecznymi, realizując z żoną – Joanną projekt „Bajki – słuchajki” w bibliotece w Rybniku. Teraz koordynuje swój projekt ze wsparciem żony, Joanny oraz Bogumiły Ziołko-Napieralskiej – kierowniczki filii biblioteki w Rybniku, w której działa placówka wsparcia dziennego, popularnie zwaną świetlicą środowiskową.

Międzypokoleniowe warsztaty seniorów i młodzieży z placówek wsparcia dziennego, w czasie których uczestnicy projektowali i tworzyli książeczki sensoryczne. W czasie spotkań uczestnicy poznali rolę książeczek sensorycznych (i książek w ogóle) w wychowaniu małych dzieci. Biorący udział w projekcie projektowali i tworzyli swoje własne książeczki.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content