Klub Wiejski 

Projekt zakończony

lokalizacja

Wysin, pomorskie

edycja

XI (2018-2019)

obszary działań
Animator projektu: 

Piotr Krzyżanowski – organizator i twórca wydarzeń oraz wystaw artystycznych. Po przeprowadzce z Gdańska do wsi Wysin zobaczył, że mieszkańcom brakuje możliwości rozwoju społeczno-kulturalnego. 

Organizacja wspierająca: „Słoneczna Galeria”

Stworzony od podstaw Klub Wiejski stał się przestrzenią międzypokoleniowych spotkań, działań, inspiracji i aktywizacji mieszkańców wsi Wysina (i nie tylko). Dał seniorom możliwość samorealizacji i inicjacji działań społeczno-kulturalnych i jednocześnie stworzył im możliwość wspólnego zaangażowania się w przedsięwzięcia poprawiające ich komfort w sferze fizycznej i psychicznej. W ramach inicjatywy powstały grupy wspólnie pracujące i promujące swoje działania, by zaprosić do nich rodziny i sąsiadów. Klub Wiejski stał się miejscem, w którym seniorzy i młodzież czują się potrzebni i gdzie mogą realizować swoje umiejętności oraz pasje.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content