Kadry z szafy

Projekt zakończony

lokalizacja

Toruń, kujawsko-pomorskie

edycja

VI (2013-2014)

obszary działańAnimatorki:

Zofia Najmuł-Lis –jest osobą niezwykle aktywną. Interesuje się literaturą faktu i reportażami. Sama też podróżuje – z Niekonwencjonalnym Biurem Podróży zobaczyła m.in. odległe zakątki Białorusi i Maroko. Pasjonuje się fotografią, a swoje umiejętności szlifuje na warsztatach organizowanych w Centrum Sztuki Współczesnej. Lubi poświęcać swój czas innym, m.in. organizując zbiórki w ramach Banku Żywności.

Dominika Lewandowicz – jest absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Toruniu. Interesuje się sztuką i działaniami artystyczno-edukacyjnymi. Maluje obrazy, także podczas międzynarodowych plenerów artystycznych. Szuka nowych środków wyrazu, eksperymentuje z fotografią klasyczną i cyfrową. Inspiracje do swojej twórczości czerpie z życia. Pracuje w Centrum Sztuki Współczesnej oraz w Młodzieżowym Domu Kultury. Lubi ludzi.

Organizacja wspierająca: Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki czasu” w Toruniu

Do Torunia zawitała moda z lat 60., 70. i 80. Kreacje zostały stworzone podczas warsztatów dotyczących mody skierowanych do seniorów i licealistów. Uczestnicy stali również się modelami i modelkami. Jednocześnie ich zadaniem było uwiecznienie na zdjęciach prezentowanych strojów. Do dyspozycji mieli aparaty camera obscuraoraz nowoczesny sprzęt fotograficzny. Następnie pod okiem specjalistów z Centrum Sztuki Współczesnej wywołali zdjęcia w tradycyjnej ciemni oraz skorzystali z programów komputerowych przeznaczonych do obróbki zdjęć. Tak przygotowani zorganizowali otwartą sesję na terenie Parku Bydgoskiego, na którą zaprosili mieszkańców. Każdy, kto tylko chciał, mógł włączyć się do działania, samodzielnie wykonując niepowtarzalne zdjęcia. Efekty twórczej pracy można było podziwiać na wystawie zorganizowanej w CSW.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content